ADRESAR - Ličko-senjska županija


Nada Murgić, dipl. ing. agr.

pročelnica Podružnice
Kaniška 15, 53000 Gospić
Ličko-senjska
TEL: 053/560-775
FAX: 053/560-776
MOBITEL: 091/4882-795
E-MAIL: Nada.Murgic@mps.hr


Nataša Bronzović, dr. vet. med.

viša stručna savjetnica (stočarstvo)
Ulica kralja Zvonimira 8, 53220 Otočac
Ličko-senjska
TEL: 053/771 353
FAX: 053/771 353
MOBITEL: 091/4882 796
E-MAIL: Natasa.Bronzovic@mps.hr


Božidar Nikšić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (stočarstvo)
Kaniška 15, 53000 Gospić
Ličko-senjska
TEL: 053/560-775
FAX: 053/560-776
MOBITEL: 091/4882-797
E-MAIL: Bozidar.Niksic@mps.hr


Marko Rukavina, dipl. ing. šum.

viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Kaniška 15, 53000 Gospić
Ličko-senjska
TEL: 053/560-775
FAX: 053/560-776
MOBITEL: 098/439-959
E-MAIL: Marko.Rukavina1@mps.hr


Slavica Kostelac, dipl. ing. agr.

stručna savjetnica (ratarstvo)
Kaniška 15, 53000 Gospić
Ličko-senjska
TEL: 053/560-775
FAX: 053/560-776
MOBITEL: 099/4972-591
E-MAIL: Slavica.Kostelac@mps.hr


Slavica Maras, mag. ing. šum.

stručna savjetnica za šume šumoposjednika
Kaniška 15, 53000 Gospić
Ličko-senjska
TEL: 053/560-775
FAX: 053/560-776
MOBITEL: 099/4903-849
E-MAIL: Slavica.Maras@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr