ADRESAR - Dubrovačko-neretvanska županija


Ivana Tomac Talajić, dipl. ing. agr.

pročelnica Podružnice
Zrinsko-Frankopanska 1 , 20355 Opuzen
Dubrovačko-neretvanska
TEL: 020/671-766
FAX: 020/671-766
MOBITEL: 091 4882 979
E-MAIL: Ivana.Tomac.Talajic@mps.hr


Zoran Kajić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Vukovarska 2, 20000 Dubrovnik
Dubrovačko-neretvanska
TEL: 020/333-526
FAX: 020/333-526
MOBITEL: 091/4882-786
E-MAIL: Zoran.Kajic@mps.hr


Ante Mijić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Zrinsko Frankopanska 1, 20355 Opuzen
Dubrovačko-neretvanska
TEL: 020 671 766
FAX: 020 671 766
MOBITEL: 091 4882 954
E-MAIL: Ante.Mijic@mps.hr


Zrinka Favro, dipl. ing. agr.

stručna savjetnica (hortikultura)
Obala br. 3 19, 20270 Vela Luka
Dubrovačko-neretvanska
TEL: 020/814-005
FAX: 020/814-005
MOBITEL: 091/4882-955
E-MAIL: Zrinka.Favro@mps.hr


Frano Mihlinić, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (hortikultura)
Trg kralja Tomislava 1, 20230 Ston
Dubrovačko-neretvanska
TEL: 020/321-532
FAX: 020/321-532
MOBITEL: 091/4882-943
E-MAIL: Frano.Mihlinic@mps.hr


Maja Ficović, mag. ing. morskog ribarstva

stručna suradnica (ribarstvo)
Trg kralja Tomislava 1, 20230 Ston
Dubrovačko-neretvanska
TEL: 020/321-532
FAX: 020/321-532
MOBITEL: 099/4392-498
E-MAIL: Maja.Ficovic@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr