Ured ravnatelja


Zdravko Tušek, dipl. ing. agr.

pomoćnik ministra
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
E-MAIL: ured.ravnatelja@mps.hr


mr. sc. Robert Ojurović

pomoćnik ravnatelja za šumarstvo
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/3117-701
E-MAIL: Robert.Ojurovic@mps.hr


Zdenko Škiljan, prof. inf.

pomoćnik ravnatelja za informacijske sustave i analitiku
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 098/217-356
E-MAIL: Zdenko.Skiljan@mps.hr


Renata Škrnjug, dipl. oec.

pomoćnica ravnatelja za podršku poslovnih procesa
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL:
FAX: 01/4882-709
MOBITEL: 099/4970-494
E-MAIL: Renata.Skrnjug@mps.hr


mr. sc. Robert Črep

pomoćnik ravnatelja za ruralni razvoj
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/3372-589
FAX: 01/3327-208
MOBITEL: 091/4882-732
E-MAIL: Robert.Crep@mps.hr


Višnja Čagalj, dipl. oec.

viši koordinator - voditelj Ureda ravnatelja
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-704
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/5222-454
E-MAIL: Visnja.Cagalj@mps.hr


Barbara Sente, bacc. menadžmenta

tajnica Službe
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4970-480
E-MAIL: Barbara.Sente@mps.hr


Valentina Andrić, mag.ing. morskog ribarstva

načelnica Odjela za ribarstvo
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Grad Zagreb
TEL: 023/213-635
FAX: 023/213-635
MOBITEL: 091/4882-973
E-MAIL: Valentina.Andric@mps.hr


Natalija Balen, dipl. iur.

načelnica Odjela za pravne i opće poslove
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 091/4882-982
E-MAIL: Natalija.Balen@mps.hr


Ena Ban, dipl.oec.

načelnica Odjela za ekonomiku i tržište poljoprivrednih proizvoda
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-729
FAX: 01/4882-701
E-MAIL: Ena.Ban@mps.hr


Valentina Bašić, dipl. oec.

načelnica Odjela za financije i računovodstvo
Ul. grada Vukovara 78, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6106-111
FAX: 01/6109-201
MOBITEL: 091/4882-706
E-MAIL: Valentina.Basic@mps.hr


dr. sc. Ivan Danjek

načelnik Odjela za organizaciju rada podružnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01 4882 715
FAX: 01 4882 701
MOBITEL: 091/4882-715
E-MAIL: Ivan.Danjek@mps.hr


Goran Klopotan, prof.

načelnik Odjela za informatičku podršku
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-719
FAX: 01/4882 701
MOBITEL: 091/4882-719
E-MAIL: Goran.Klopotan@mps.hr


Goran Kunštek, struč. spec. oec.

v. d. načelnika Odjela za informiranje i izdavaštvo
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-716
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 098/466-233
E-MAIL: Goran.Kunstek@mps.hr


Mirela Matičević, dipl. ing. agr.

načelnica Odjela za prikupljanje i analize podataka
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-739
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-985
E-MAIL: Mirela.Maticevic@mps.hr


Snježana Matjanec, dipl. oec.

načelnica Odjela za nabavu
Ul. grada Vukovara 78, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6106-111
FAX: 01/6109-201
MOBITEL: 091/4882-707
E-MAIL: Snjezana.Matjanec@mps.hr


Tomislav Meštrović, dipl. ing. šum.

načelnik Odjela za šumskogospodarske planove i šumsku infrastrukturu
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/3117-702
E-MAIL: Tomislav.Mestrovic@mps.hr


Goran Smolčec, dipl. ing. šum.

načelnik Odjela za planiranje i razvoj u šumarstvu
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/3117-708
E-MAIL: Goran.Smolcec@mps.hr


Miroslav Đurik, dipl. ing. šum.

načelnik Odjela za uzgajanje šuma
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/3117-715
E-MAIL: Miroslav.Djurik@mps.hr


dr. sc. Davorin Hrsto

viši koordinator za organizaciju rada podružnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-716
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-803
E-MAIL: Davorin.Hrsto@mps.hr


dr. sc. Ines Pohajda

viša koordinatorica za agroekologiju
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-724
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-730
E-MAIL: Ines.Pohajda@mps.hr


Željkica Kamenarić, dipl. oec.

rukovoditeljica Odsjeka za financije
Ul. grada Vukovara 78, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6106-111
FAX: 01/6109-201
MOBITEL: 091/4882-705
E-MAIL: Zeljkica.Kamenaric@mps.hr


Monika Starčević, dipl. oec.

rukovoditeljica Odsjeka za računovodstvo
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-709
MOBITEL: 099/3780-669
E-MAIL: Monika.Starcevic@mps.hr


Melita Đogić, dipl. iur.

rukovoditeljica Odsjeka za pravne poslove
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 091/4882-716
E-MAIL: Melita.Dogic@mps.hr


Dorija Mlinarić

voditeljica Odsjeka za opće poslove i pisarnicu
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882 728
FAX: 01/4882 701
MOBITEL: 091/4882-704
E-MAIL: Dorija.Mlinaric@mps.hr


mr. sc. Milan Husnjak, dr. med. vet.

viši stručni savjetnik za međunarodnu suradnju
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-734
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-980
E-MAIL: Milan.Husnjak@mps.hr


Dejana Kovačić, dipl. oec.

viša stručna savjetnica za nabavu
Ul. grada Vukovara 78, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6106-111
FAX: 01/6109-201
MOBITEL: 091/4882-839
E-MAIL: Dejana.Kovacic@mps.hr


Vladimir Novotny, univ. spec. pr.

viši stručni savjetnik za informiranje i izdavaštvo
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-727
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4883-777
E-MAIL: Vladimir.Novotny@mps.hr


Nataša Puhelek Puština, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Ulica dr. Franje Tuđmana 47/II, 10450 Jastrebarsko
Grad Zagreb
TEL: 01/6270 632
FAX: 01/6270 632
MOBITEL: 091/4882-956
E-MAIL: Natasa.Puhelek@mps.hr


Vesna Šimić, dipl. oec.

viša stručna savjetnica (računovodstvo)
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-718
FAX: 01/4882-709
MOBITEL: 091/4882-718
E-MAIL: Vesna.Simic@mps.hr


Sandra Špilek, dipl. oec.

viša stručna savjetnica za nabavu
Ul. grada Vukovara 78, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6106-111
FAX: 01/6109-201
MOBITEL: 091/4882-868
E-MAIL: Sandra.Spilek@mps.hr


Doris Fejer, mag. ing. poljoprivredne tehnike

stručna savjetnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4972-599
E-MAIL: Doris.Fejer@mps.hr


Mladen Fruk, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (hortikultura)
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-968
E-MAIL: Mladen.Fruk@mps.hr


Blanka Genjga, dipl. ing. šum.

stručna savjetnica za uzgajanje šuma
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 091/4882-724
E-MAIL: Blanka.Genjga@mps.hr


Ljiljana Jelaković, mag. ing. des. text.

stručna savjetnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01 4882 730
FAX: 01 4882 701
MOBITEL: 091 4882 841
E-MAIL: Ljiljana.Jelakovic@mps.hr


Marin Balabanić, dipl. ing. agr.

stručni suradnik za ruralni razvoj
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4970-481
E-MAIL: Marin.Balabanic@mps.hr


Vedrana Kuštek, mag. iur.

stručna suradnica za ljudske potencijale
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-726
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 098/1711-422
E-MAIL: Vedrana.Kustek@mps.hr


Ivana Lovrić, mag. ing. silv.

stručna suradnica za zaštitu na radu
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-726
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4970-486
E-MAIL: Ivana.Lovric@mps.hr


Petra Martić, mag. oec.

stručna suradnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-718
FAX: 01/4882-709
MOBITEL: 099/439-2507
E-MAIL: Petra.Martic@mps.hr


Matea Megla, mag. ing. agr.

stručna suradnica (hortikultura)
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-703
E-MAIL: Matea.Megla@mps.hr


Ana Marija Ostojić, str. spec. financijskog men.

stručna suradnica za financije
Ul. grada Vukovara 78, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6106-111
FAX: 01/6109-201
MOBITEL: 099/4903-850
E-MAIL: AnaMarija.Ostojic@mps.hr


Petra Pozder, mag. ing. fitomedicine

stručna suradnica (zaštita bilja)
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4392-508
E-MAIL: Petra.Pozder@mps.hr


Nikola Sever, mag. ing. šum.

stručni suradnik za planiranje i razvoj u šumarstvu
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/4903-852
E-MAIL: Nikola.Sever@mps.hr


Martin Šimek, mag. ing. šum.

stručni suradnik za šumskogospodarske planove i šumsku infrastrukturu
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 091/4882-722
E-MAIL: Martin.Simek@mps.hr


Silvija Špiljak, mag. ing. ek. polj.

stručna suradnica (ekološka poljoprivreda)
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-923
E-MAIL: Silvija.Spiljak@mps.hr


Marina Čehulić, mag. polit.

stručna suradnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-733
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4392-508
E-MAIL: Marina.Cehulic@mps.hr


Damir Hajplan

viši stručni referent
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4970-484
E-MAIL: Damir.Hajplan@mps.hr


Grad Zagreb


Dario Padro, dipl. ing. agr.

pročelnik Podružnice
Bani 110, Buzin, 10000 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-714
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882-734
E-MAIL: Dario.Padro@mps.hr


Joško Bubalo, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (hortikultura)
Bani 110, Buzin, 10000 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 091/4882 830
E-MAIL: Josko.Bubalo@mps.hr


Luka Jović, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (ratarstvo)
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-700
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4972-598
E-MAIL: Luka.Jovic@mps.hr


Ivana Kovač, dipl. ing. šum.

stručna savjetnica za šume šumoposjednika
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/4972-597
E-MAIL: Ivana.Kovac@mps.hr


Maja Mihaljinec, mag. ing. silv.

stručna suradnica
Planinska 2a, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/6443-828
FAX: 01/6443-200
MOBITEL: 099/4903-851
E-MAIL: Maja.Mihaljinec@mps.hr


Ivana Torić, mag. ing. agr.

stručna suradnica
Bani 110, Buzin, 10010 Zagreb
Grad Zagreb
TEL: 01/4882-721
FAX: 01/4882-701
MOBITEL: 099/4970-483
E-MAIL: Ivana.Toric@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr