ADRESAR - Brodsko-posavska županija


Željko Kucjenić, dipl. ing. agr.

pročelnik Podružnice
Stjepana Radića 2, 35222 Gundinci
Brodsko-posavska
TEL: 035/487-545
FAX: 035/487-545
MOBITEL: 091/4882-819
E-MAIL: Zeljko.Kucjenic@mps.hr


Vesna Alasić, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (ratarstvo)
Kralja Petra Svačića 1, 35400 Nova Gradiška
Brodsko-posavska
TEL: 035/330-338
FAX: 035-361-166
MOBITEL: 091/4882-816
E-MAIL: Vesna.Alasic@mps.hr


Ivan Guberac, dipl. iur.

viši stručni savjetnik
Petra Krešimira IV 20, 35000 Slavonski Brod
Brodsko-posavska
TEL: 035/255-061
FAX: 035/255-694
E-MAIL: Ivan.Guberac@mps.hr


Jasna Kladarić, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (agroekonomika)
Petra Krešimira IV 20, 35000 Slavonski Brod
Brodsko-posavska
TEL: 035/255 694, 035/255-061
FAX: 035/255 694
MOBITEL: 091 4882 978
E-MAIL: Jasna.Kladaric@mps.hr


Mladen Konjević, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (ratarstvo)
Kralja Petra Svačića 1, 35400 Nova Gradiška
Brodsko-posavska
TEL: 035/330-338
FAX: 035-361-166
MOBITEL: 091/4882-815
E-MAIL: Mladen.Konjevic@mps.hr


Mara Maglić, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (ratarstvo)
Trg Svetog Križa 16, 35212 Oprisavci
Brodsko-posavska
TEL: 035/227-087
FAX: 035/227-087
MOBITEL: 098/948-5878
E-MAIL: Mara.Maglic@mps.hr


Marija Milašin, mag. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Trg hrvatskog preporoda 1, 35250 Oriovac
Brodsko-posavska
TEL: 035/430-077
FAX: 035/430-077
MOBITEL: 091/4882-856
E-MAIL: Marija.Milasin@mps.hr


Mato Nikolić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (stočarstvo)
Petra Krešimira IV 20, 35000 Slavonski Brod
Brodsko-posavska
TEL: 035/255-061, 255-694
FAX: 035/255-694
MOBITEL: 091/4882-811
E-MAIL: Mato.Nikolic@mps.hr


Dario Đurđević, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (ekološka poljoprivreda)
Petra Krešimira IV 20, 35000 Slavonski Brod
Brodsko-posavska
TEL: 035/255-061, 255-694
FAX: 035/255-694
MOBITEL: 091/4882-812
E-MAIL: Dario.Djurdjevic@mps.hr


Marina Kršić, mag. ing. agr.

stručna savjetnica (zaštita bilja)
Trg hrvatskog preporoda 1, 35250 Oriovac
Brodsko-posavska
TEL: 035/430-077
FAX: 035/430-077
MOBITEL: 099/439-2510
E-MAIL: Marina.Krsic@mps.hr


Marijana Milušić, dipl. ing. agr.

stručna savjetnica (zaštita bilja)
Petra Krešimira IV 20, 35000 Slavonski Brod
Brodsko-posavska
TEL: 035/255-061
FAX: 035/255-694
MOBITEL: 099/4972-592
E-MAIL: Marijana.Milusic@mps.hr


Juraj Ostoić, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (stočarstvo)
Kralja Petra Svačića 1, 35400 Nova Gradiška
Brodsko-posavska
TEL: 035/330-338
FAX: 035/361-166
MOBITEL: 091/4882-813
E-MAIL: Juraj.Ostoic@mps.hr


Zvonimir Kovačić, dipl. ing. šum.

stručni suradnik za šume šumoposjednika
Petra Krešimira IV 20, 35000 Slavonski Brod
Brodsko-posavska
TEL: 035/255-061
FAX: 035/255-694
MOBITEL: 091/4882-843
E-MAIL: Zvonimir.Kovacic@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr