ADRESAR - Zadarska županija


Gordana Dragun, dipl. ing. agr.

pročelnica Podružnice
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Zadarska
TEL: 023/214-059
FAX: 023/214-059
MOBITEL: 091/4882-831
E-MAIL: Gordana.Dragun@mps.hr


Mirjana Dijan, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Nova tržnica, Šetalište kneza Branimira 2, 23210 Biograd n/m
Zadarska
TEL: 023/385-105
FAX: 023/385-105
MOBITEL: 099/4392511
E-MAIL: Mirjana.Dijan@mps.hr


mr. sc. Hrvoje Klarić (neplaćeni dopust)

viši stručni savjetnik (agroekonomika)
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Zadarska
TEL:
FAX:
E-MAIL:


Žarko Lovrinov, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (stočarstvo)
Nova tržnica, Šetalište kneza Branimira 2, 23210 Biograd n/m
Zadarska
TEL: 023/385-105
FAX: 023/385-105
MOBITEL: 091/4882-834
E-MAIL: Zarko.Lovrinov@mps.hr


Nikolina Paleka, mag. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Zadarska
TEL: 023/220-376
FAX: 023/220-375
MOBITEL: 091/4882-984
E-MAIL: Nikolina.Paleka@mps.hr


Zvonimir Vlatković, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Ivana Mažuranića 30, 23000 Zadar
Zadarska
TEL: 023/305-926
FAX: 023/213-635
MOBITEL: 091/4882-835
E-MAIL: Zvonimir.Vlatkovic@mps.hr


Ivan Šimičević, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (zaštita bilja)
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Zadarska
TEL: 023/220-375
FAX: 023/220-375
MOBITEL: 091/4882-837
E-MAIL: Ivan.Simicevic@mps.hr


Silvija Grbić Atelj, dipl. ing. agr.

stručna savjetnica (zaštita bilja)
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Zadarska
TEL: 023/305-926
FAX: 023/213-635
MOBITEL: 099/4970-493
E-MAIL: Silvija.Grbic.Atelj@mps.hr


Ljubomir Peričić, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (hortikultura)
Mažuranićeva 30/I, 23000 Zadar
Zadarska
TEL: 023/681-792
FAX: 023/213-635
MOBITEL: 091/4882-833
E-MAIL: Ljubomir.Pericic@mps.hr


Ivan Grgas, dipl. ing. agr.

stručni suradnik (agroekonomika)
Ante Starčevića 2a, 23420 Benkovac
Zadarska
TEL: 023/681-110
FAX:
MOBITEL: 099/4970-492
E-MAIL: Ivan.Grgas@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr