ADRESAR - Virovitičko-podravska županija


Ana Marija Čajkulić, dipl. ing. agr.

pročelnica Podružnice
Trg bana Josipa Jelačića 21/III, 33000 Virovitica
Virovitičko-podravska
TEL: 033/726-587
FAX: 033/725-587
MOBITEL: 091/4882-961
E-MAIL: Ana-Marija.Cajkulic@mps.hr


Tihana Bišćan, mag. ing. agr.

viša stručna savjetnica (stočarstvo)
Vladimira Nazora 1, 33520 Slatina
Virovitičko-podravska
TEL: 033/553-157
FAX: 033/553-157
MOBITEL: 091/4882-809
E-MAIL: Tihana.Biscan@mps.hr


Željko Ferenc, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Trg bana Josipa Jelačića 21/III, 33000 Virovitica
Virovitičko-podravska
TEL: 033/726 587
FAX: 033/726 587
MOBITEL: 091 4882 977
E-MAIL: Zeljko.Ferenc@mps.hr


Davor Jakupec, dipl. ing. šum.

viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Trg kralja Tomislava 4, 33405 Pitomača
Virovitičko-podravska
TEL: 033/556-033
FAX: 033/556-033
MOBITEL: 099/31177-12
E-MAIL: Davor.Jakupec@mps.hr


Ivan Ključec, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (ratarstvo)
Vinogradska 4, 33404 Špišić Bukovica
Virovitičko-podravska
TEL: 033/716-276
FAX: 033/716-276
MOBITEL: 091/4882-802
E-MAIL: Ivan.Kljucec@mps.hr


Ljubica Kravarščan, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (stočarstvo)
Trg bana Josipa Jelačića 21/III, 33000 Virovitica
Virovitičko-podravska
TEL: 033/800-970
FAX: 033/800-970
MOBITEL: 091/4882-804
E-MAIL: Ljubica.Kravarscan@mps.hr


Marijan Lincmajer, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Trg kralja Tomislava 4, 33405 Pitomača
Virovitičko-podravska
TEL: 033/556-033
FAX: 033/556-033
MOBITEL: 091/4882-801
E-MAIL: Marijan.Lincmajer@mps.hr


Tomislav Kovačić, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (agroekonomika)
Trg bana Josipa Jelačića 21/III, 33000 Virovitica
Virovitičko-podravska
TEL: 033/800-970
FAX: 033/800-970
MOBITEL: 091/4882-807
E-MAIL: Tomislav.Kovacic@mps.hr


Ivana Češek, mag. ing. bilinogojstva

stručna savjetnica (zaštita bilja)
Vladimira Nazora 1, 33520 Slatina
Virovitičko-podravska
TEL: 033/553-157
FAX: 033/553-157
MOBITEL: 099/4970-488
E-MAIL: Ivana.Cesek@mps.hr


Marko Borić, mag. ing. agr.

stručni suradnik (zaštita bilja)
Županijska ispostava Orahovica, Franje Gavrančića 6, 33515 Orahovica
Virovitičko-podravska
TEL: 033/400-266
FAX: 033/673-144
MOBITEL: 099/497-3490
E-MAIL: Marko.Boric@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr