ADRESAR - Varaždinska županija


Davor Brečak, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Anina 11, 42000 Varaždin
Varaždinska
TEL: 042/301 001
FAX: 042/301 001
MOBITEL: 091/4882-772
E-MAIL: Davor.Brecak@mps.hr


Zita Ciler, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (stočarstvo)
Matije Gupca 6, 42230 Ludbreg
Varaždinska
TEL: 042/810 454
FAX: 042/810 454
MOBITEL: 091 4882 972
E-MAIL: Zita.Ciler@mps.hr


Suzana Gotal, dipl. ing. šum.

viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Trg hrvatskih Ivanovaca 10, 42240 Ivanec
Varaždinska
TEL: 042/781-192
FAX:
MOBITEL: 099/311-77-14
E-MAIL: Suzana.Gotal@mps.hr


Jelena Stipetić, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Trg Sv. Vida 9, 42000 Vidovec
Varaždinska
TEL: 042/209-134
FAX: 042/209-134
MOBITEL: 091/4882-971
E-MAIL: Jelena.Stipetic@mps.hr


Zrinka Večerić, mag. ing. fitomedicine

stručna savjetnica (zaštita bilja)
Anina 11, 42000 Varaždin
Varaždinska
TEL: 042/301 001
FAX: 042/301 001
MOBITEL: 099/3174-853
E-MAIL: Zrinka.Veceric@mps.hr


Andreja Vukalović Pofuk, dipl. ing. agr.

stručna savjetnica
Anina 11, 42000 Varaždin
Varaždinska
TEL: 042/200 332
FAX: 042/200 332
MOBITEL: 091/4882-769
E-MAIL: Andreja.V-Pofuk@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr