ADRESAR - Splitsko-dalmatinska županija


Božena Beljan, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Obala Kralja Zvonimira 16, 21220 Trogir
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/885-916
FAX: 021/885-916
MOBITEL: 091/4882-936
E-MAIL: Bozena.Beljan@mps.hr


Tomislav Dilber, mag. ing. silv.

viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Trg Hrvatske bratske zajednice 8, 21000 Split
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/609-018
FAX: 021/609-018
MOBITEL: 099/2298807
E-MAIL: Tomislav.Dilber@mps.hr


Milan Jakovčić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Mladena Vodanovića 27, 21400 Supetar
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/455-426
FAX: 021/455-426
MOBITEL: 091/4882-937
E-MAIL: Milan.Jakovcic@mps.hr


Mirjana Perica, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (ekološka poljoprivreda)
Trg Hrvatske bratske zajednice 8, 21000 Split
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/343-869
FAX: 021/343-869
MOBITEL: 091/4882 929
E-MAIL: Mirjana.Perica@mps.hr


Lea Puharić-Visković, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Marineta 15, 21300 Makarska
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/613-023
FAX: 021/613-023
MOBITEL: 091/4882-932
E-MAIL: Lea.P-Viskovic@mps.hr


Ferdinand Puljić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Ulica kralja Tomislava 3, 21260 Imotski
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/843-515
FAX: 021/843-515
MOBITEL: 091/4882-935
E-MAIL: Ferdinand.Puljic@mps.hr


Dražan Rakušić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Tina Ujevića 8, 21276 Vrgorac
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/674-366
FAX: 021/674-366
MOBITEL: 091/5025-230
E-MAIL: Drazan.Rakusic@mps.hr


mr. sc. Stanislav Štambuk

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Zbora narodne garde 9, 21460 Stari Grad
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/766-217
FAX: 021/766-217
MOBITEL: 098/9594-971
E-MAIL: Stanislav.Stambuk@mps.hr


Tihana Šundov, dipl. ing. pomorsko-ribarske tehnologije

viša stručna savjetnica (ribarstvo)
Trg Hrvatske bratske zajednice 8, 21000 Split
Splitsko-dalmatinska
TEL:
FAX:
MOBITEL: 091/4882-950
E-MAIL: Tihana.Sundov@mps.hr


mr. sc. Ivana Župić

viša stručna savjetnica (zaštita bilja)
Stjepana Gunjače 12, 21230 Sinj
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/823-003
FAX: 021/823-003
MOBITEL: 091/5264-860
E-MAIL: Ivana.Zupic@mps.hr


Ksenija Franulović, dipl. ing. šum.

stručna savjetnica za šume šumoposjednika
Trg Hrvatske bratske zajednice 8, 21000 Split
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/609-018
FAX: 021/609-018
MOBITEL: 099/210-9501
E-MAIL: Ksenija.Franulovic@mps.hr


Hrvoje Mratinić, dipl. ing. agr

stručni savjetnik (hortikultura)
Stara Issa 1, 21480 Vis
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/711-673
FAX: 021/711-673
MOBITEL: 091/4882-737
E-MAIL: Hrvoje.Mratinic@mps.hr


Ante Jakić, dipl.ing.agr.

stručni suradnik (hortikultura)
Ulica kralja Tomislava 3, 21260 Imotski
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/843-515
FAX: 021/843-515
MOBITEL: 091/4882-935
E-MAIL: Ante.Jakic@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr