ADRESAR - Požeško-slavonska županija


Goran Josipović, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Školska 3, 34000 Kaptol
Požeško-slavonska
TEL: 034/313 941
FAX: 034/313-943
MOBITEL: 091/4882-754
E-MAIL: Goran.Josipovic@mps.hr


Željko Klaić, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (ratarstvo)
Trg bana Josipa Jelačića 18, 34550 Pakrac
Požeško-slavonska
TEL: 034/411-246
FAX: 034/511-071
MOBITEL: 091/4882-829
E-MAIL: Zeljko.Klaic@mps.hr


Snježana Pešut-Pilon, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (ekološka poljoprivreda)
Školska 3, 34000 Kaptol
Požeško-slavonska
TEL: 034/313 944
FAX: 034/313 943
MOBITEL: 091/4882-826
E-MAIL: Snjezana.P-Pilon@mps.hr


Tomislav Pojer, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Kamenita vrata 10, 34000 Požega
Požeško-slavonska
TEL: 034/312-539
FAX: 034/312-539
MOBITEL: 091 4882 974
E-MAIL: Tomislav.Pojer@mps.hr


Marko Žilić, dipl. ing. šum.

viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Trg bana Josipa Jelačića 18, 34550 Pakrac
Požeško-slavonska
TEL: 034/411 246
FAX: 034/511 071
MOBITEL: 099/2516834
E-MAIL: Marko.Zilic@mps.hr


Mladen Perak, dip. ing. agr.

stručni savjetnik (hortikultura)
Školska 3, 34000 Kaptol
Požeško-slavonska
TEL: 034/313-944
FAX: 034/313-943
MOBITEL: 098/801-604
E-MAIL: Mladen.Perak@mps.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr